Twój IP:54.209.227.199

,,Kolorowe Anioły skrzydlate

prosto z nieba niosą nam dary,

bezszelestne i niewidzialne –

ale bez nich świat byłby szary…”

Są to słowa wiersza dla dzieci poetki – Beaty Kołodziej poświęcone aniołom. W okresie Świąt Bożego Narodzenia spotykamy postacie aniołów : w szopkach bożonarodzeniowych, w dekoracjach świątecznych, stroikach, jako elementy ozdób choinkowych. 21 grudnia dzieci ze świetlicy szkolnej przyniosły do filii biblioteki publicznej w Futomie aniołki, które wykonały pod czujnym okiem  pani Doroty Pociask. Do wykonania aniołków dzieci użyły tekturki, bibuły, szyszek,  wstążek, nawet płatków kosmetycznych. Różne postacie aniołków utworzyły mini galerię skrzydlatych, kolorowych istot niebiańskich w bibliotece, które można oglądać na wystawce. Dziękuję pani Dorocie i dzieciom zaangażowanym w wykonanie tych prac.