18 grudnia 2019 r. w auli błażowskiego gimnazjum odbyło się spotkanie pracowników Centrum Medycznego PROMEDICA w  Błażowej z mieszkańcami.

 Przybyli burmistrz Jerzy Kocój, radni Rady Miejskiej z przewodniczącym Sławomirem Kowalem na czele, dyrektorzy szkół i jednostek gminnych, przedstawiciele różnych środowisk w gminie. Wszystkich przybyłych powitał dr Piotr Compała, dyrektor Centrum składając wszystkim zebranym życzenia świąteczno –noworoczne.

Do życzeń dołączył się również gospodarz naszej gminy Jerzy Kocój. Życzenia popłynęły też od pań Zosi i Neli Wielgos, przedstawicielek Klubu Seniora ,,Pogodna Jesień”, które podziękowały dr Piotrowi Compale za opiekę.

Nastąpiła wzruszająca chwila połamania się opłatkiem i przekazania wzajemnych życzeń.

Opłatek wigilijny jest symbolem pojednania i przebaczenia, znakiem przyjaźni, życzliwości i miłości. Dzielenie się nim na początku wieczerzy wigilijnej wyraża chęć bycia razem.

Gościnny gospodarz dr Piotr Compała zaprosił do stołu zastawionego tradycyjnymi potrawami wigilijnymi i smakołykami, z czego uczestnicy uroczystości skrzętnie skorzystali.

Przypomnę, że Centrum Medyczne PROMEDICA zostało utworzone przez lekarzy specjalistów, którzy chcieli zaoferować swoim pacjentom dobrą opiekę lekarską na wysokim, europejskim poziomie. Promedica w Błażowej działa od 5 września 2009 r.

W Centrum Medycznym PROMEDICA świadczone kompleksowe usługi z zakresu medycyny rodzinnej, poradni specjalistycznych, rehabilitacji oraz stomatologii.

Swoje placówki posiada w Rzeszowie, Kolbuszowej i w Błażowej.

Misja Centrum Medycznego PROMEDICA brzmi: „Świadczenie wszystkim pacjentom

wysokiej jakości usług medycznych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, opieki specjalistycznej, stomatologii oraz promocji zdrowia”.

Przyszłość Centrum Medycznego wiązana jest z wysoką jakością, efektywnością oraz konkurencyjnością udzielanych świadczeń na najwyższym, światowym poziomie, przy jednoczesnym wzroście satysfakcji pacjentów i personelu.

Dziękuję Panu Doktorowi Compale za zaproszenie i za bardzo sympatyczne spotkanie.

 

Anna Heller

Więcej zdjęć w PDFie - kliknij tutaj.